PanevVet

Vakcinácia

Vakcinujeme len zdravé jedince. Šteniatka a mačiatka očkujeme od 7.týždňa veku, ktoré musia byť aspoň 5 dní pred vakcináciou odčervení (paraziti znižujú imunitnú odpoveď na vakcínu)

Operačné zákroky

Vykonávame zákroky týkajúce sa chirurgie makkých tkanív ako sterilizacia súk a mačiek, kastracia psov a kocúrov, kastracia kryptorchidov, a to preventívne alebo z dovodu nadorového alebo zapalistého povodu.

Laboratórne vyšetrenie

Bakteriologické, virologické a mykologické vyšetrenie prevádzkuje externé laboratórium, hematologické, biochemické, koprologické a cytologické vyšetrenie zabezpečujeme na našej klinike.

Stomatológia

Stomatologické problémy sú skrytým, ale pomerne závažným problémom u domácich zvierat.

Otváracia doba:

Pondelok
9-12
14-17
Utorok
9-12
14-17
Streda
9-12
14-17
Štvrtok
9-12
14-17
Piatok
9-12
14-17
Sobota
9-12
-
Nedela
zatvorené

STÁLA POHOTOVOSŤ

Vitajte na našej klinike!

Jana Panevová (veterinár)
Naša veterinárna klinika bola založená v roku 2012 a je zameraná na poskytovanie veterinárnej starostlivosti pre domáce i hospodárske zvieratá. Liečime nielen v priestoroch kliniky ale radi Vás navštívime u Vás doma, v prípade potreby možte využiť i našu "taxislužbu" ak si Vaše zvieratko nemožete k nám doniesť autom. Naším cieľom je vyhovieť podľa možnosti potrebám všetkých klientov a pacientov, preto vyvíjame maximálnu snahu o najlepšiu zdravotnú starostivosť. Klientom ponúkame i možnosť hospitalizácie svojho miláčika, ktorú odporúčame u pacientov ktorý sú odkázaný na celodennú infúznu terapiu.